Stevo Selak, samouki banjalučki vajar nastavlja da zabavlja svoje sugrađane šaljivim umjetničkim djelima koja izlaže u dvorištu porodične kuće u naselju Paprikovac.
Podsjećamo da je Stevo Selak ranije u maju napravio i izložio spomenik korona virusu u znak pobjede nad najvećom pošasti 2020.godine, a svojim sugrađanima je poručio da se ne plaše, ako u duhovnom i fizičkom smislu budu jačali sebe i svoj imunitet i pridržavali se preventivnih mjera, nemaju razloga za strah.
Ovih dana Selak je u svom dvorištu izložio kip lidera Sjeverne Koreje Kim Jong Una zajedno sa još nekim kontroverznim radovima. O čemu se radi pogledajte na fotografiji koja slijedi.
Banjalučki umjetnik proteklih godina vajao je, pored spomenika Korona virusu i kipove predsjednika Rusije Vladimira Putina i SAD Donalda Trampa, čime je već izazvao pažnju regionalne javnosti.